Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem, nie pokazuj tego więcej
+48 85 74 22 488
+48 668 630 330

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Powiększanie i modelowanie ust

Powiększanie i modelowanie ust to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów medycyny estetycznej. Pozwala na zwiększenie objętości warg, poprawieniu ich konturu. Dodatkowo zapewnia redukcję  zmarszczek w okolicach ust, tzw. zmarszczek palacza.

Przebieg zabiegu

Zabieg powiększania i modelowania ust wykonany za pomocą wypełniaczy zawierających kwas hialuronowy. O wyborze konkretnego preparatu decyduje lekarz, który przeprowadza zabieg. Wypełniacz jest aplikowany w skórę właściwą,a dokonuje się tego za pomocą strzykawki z bardzo cienką igłą. Przed podaniem wypełniaczy stosuje się znieczulenie miejscowe, które minimalizuje dyskomfort bólowy. Zabieg trwa ok. 30 minut i jest całkowicie nieszkodliwy dla zdrowia.Kwas hialuronowy zawarty w preparatach do modelowania ust jest polisacharydem naturalnie występującym w ludzkim ciele. Jedną z głównych jego cech jestwiązanie wody, nawilżenie i utrzymanie objętości tkanek.

Przeciwwskazania do zabiegu powiększania ust

Z zabiegu tego nie powinny korzystać osoby:

  •         w ciąży,
  •         karmiące piersią,
  •         z opryszczką,
  •         z tendencja do tworzenia się blizn przerosłych,
  •         z chorobami o podłożu immunologicznym.


Efekty

Rezultatem zabiegu są powiększone w sposób naturalny wargi, doskonale nawilżone i elastyczne dzięki działaniu kwasu hialuronowego. Efekty utrzymują się 6 do 12 miesięcy. Czas ten jest uzależniony od indywidualnych predyspozycji każdego pacjenta.