Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem, nie pokazuj tego więcej
+48 85 74 22 488
+48 668 630 330

Mezoterapia

Mezoterapia

jest to metoda regeneracji, nawilżenia i uelastycznienia skóry. W zależności od zastosowanego preparatu osiągany jest efekt właściwego poziomu napięcia, gładkości i młodego wyglądu skóry.
Zabiegi mezoterapii powinny być wykonywane w serii 5-6 zabiegów w odstępach 1-2 tygodni. Następnie co parę miesięcy można wykonać  jeden zabieg przypominający. Efekt pozostaje długotrwały dzięki mieszaninie wielu substancji rewitalizujących i regenerujących które poprawiają kondycję skóry.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest w zasadzie bezbolesny. W najbardziej wrażliwych okolicach przed zabiegiem stosowany jest krem miejscowo znieczulający (EMLA)

Opis zabiegu

Mezoterapia to technika mikronakłuć i deponowania małych dawek preparatu w obszar skóry właściwej. Dostarczane są wybrane substancje aktywne preparatu dokładnie tam gdzie jest to potrzebne.Jednocześnie następuje poprawa mikrokrążenia oraz zwiększenie metabolizmu komórkowego. Zabiegi mezoterapii  (mezolifting) są jedną z najlepszych metod zapobieganie starzeniu się skóry. Stosowane preparaty oparte na kwasie hialuronowym, aminokwasach,enzymach, krzemionce organicznej, witaminach, kofeinie, związkach mineralnych, które  nie są w stanie przeniknąć samodzielnie do głębiej położonych warstw skóry.

Zalecenia pozabiegowe

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być  delikatnie zaczerwieniona i lekko obrzęknięta. Widoczne mogą być drobne depozyty preparatu w postaci maleńkich uwypukleń pod skórą. Mogą się utrzymywać do 1-2 dni po zabiegu. Dłużej utrzymują się w okolicach oczu i szyi. Już po ok.5 dniach skóra odzyskuje swój naturalny koloryt. Nie poleca się zabiegu bezpośrednio przed "ważnym spotkaniem" ze względu na utrzymujące się objawy.

Wskazania do zabiegu
 • biorewitalizacja
 • lifting
 • ujędrnienie
 • nawilżenie
 • odżywienie skóry
 • profilaktyka starzenia skóry
 • zwalczanie objawów  towarzyszących otyłości jak: rozstępy, utrata napięcia skóry
 • profilaktyka wypadania włosów
 • wzmocnienie włosów
Przeciwwskazania 

ciąża
stany ropne i zapalne skóry
niewyrównana cukrzyca
opryszczka
nadwrażliwość na kwas hialuronowy

Cena

cena zabiegu uzależniona jest od rodzaju użytego preparatu dobranego indywidualnie wg.wskazań

NCTF 135 HA MEZOTERAPIA NCTF 135 HA opiera się na 2 wyjątkowychpreparatach NCTF® i NCTF HA®, których skład ilościowy i jakościowy został dobrany tak, aby uzyskaćoptymalne efekty estetyczne bez ryzyka dla skóry.


NCTF® i NCTF HA®, czyli CZYSTY BIOLOGICZNIE CZYNNIK NAPRAWY KOMÓRKOWEJ, to jeden z niewielu preparatów domezoterapii dostępnych na rynku zarejestrowanych do iniekcji. Potwierdza tojego wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowania.

Znakomicie opracowany skład preparatów zapewnia wysoką jakość i skuteczność zabiegów.

KWAS HIALURONOWY 5mg/ml  – posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność pochłaniania i wiązania dużej ilości wody, dzięki czemu doskonale nawilża skórę sprawiając, że staje się jędrna, gładka ielastyczna.

12WITAMIN – odpowiednio dobrane w formule wykazują 100% swojej przewidzianej aktywności, takiej jak zwiększenie produkcji kolagenu, hamowanie reakcji wolnorodnikowych czy rozświetlenie skóry.

23 AMINOKWASY – stanowią podstawowy materiał budulcowy białek takich jak kolagen czy elastyna odpowiedzialnych za jędrność,napięcie i elastyczność skóry.

6 SKŁADNIKÓW MINERALNYCH –  poprawia metabolizm skóry spowalniając proces starzenia.

6 KOENZYMÓW – przyśpiesza odbudowę tkanek.

5 KWASÓW NUKLEINOWYCH – reguluje syntezę białek.

2 SKŁADNIKI REDUKUJĄCE – hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka.

WSKAZANIA DO ZABIEGU MEZOTERAPII  


Zabieg mezoterapii preparatami NCTF® i NCTF HA®wykonuje się w celu:

·        odmłodzenia i poprawy wyglądu skóry

·        odmłodzenia owalu twarzy

·        wygładzenia zmarszczek

·        redukcji przebarwień

·        przywrócenia napięcia i elastyczności skóry

·        to również dobry zabieg profilaktyczny dla młodszych osób       dbających o jakość i wygląd skóry


EFEKTY ZABIEGU MEZOTERAPII 


Rezultaty zabiegów preparatami NCTF® I NCTF HA® mają udowodnioną klinicznie skuteczność.

+ 72%        REDUKCJA ZMARSZCZEK

+103%       POPRAWA KOLORYTU SKÓRY

+132%       NAWILŻENIE SKÓRY

+144%       ROZŚWIETLENIE SKÓRY

 Badanie wieloośrodkowe przeprowadzone w 17 centrach we Francji na 40 pacjentach.Rezultaty po 5 sesjach zabiegu w okresie 3 miesięcy.

WIDOCZNA ZMIANA JAKOŚCI SKÓRY


NEAUVIA HYDRO DELUX 

Połączenie głębokiego nawilżenia i biostymulacji. Nawilżanie, rewitalizacja, stymulacja produkcji kolagenu. Regeneracja, korekta zmarszczek powierzchownych, odmłodzenie dłoni. Hydro Deluxe zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, wzbogaconego 0,01% hydroksyapatytu wapnia. Ta unikatowa kompozycja aktywuje i wspiera naturalne procesy produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra staje się grubsza i jędrniejsza. Do osiągnięcia optymalnych rezultatów wystarcza zazwyczaj seria 4 zabiegów przeprowadzonych w odstępach 3 tygodni. Aby zapewnić długotrwały efekt, warto pod koniec serii przeprowadzić zabieg uzupełniającego, który powinien zostać wykonany po upływie sześciu miesięcy.

Wskazania:

 • Redukcja kurzych łapek, regeneracja szyi i ramion

 • mezoterapia

 • regeneracja łokci i kolan

 • zmniejszanie rozstępów,

 • odmładzanie dłoni


LIGHT EYESInnowacyjny koktajl rewitalizujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Tak wyjątkowa kombinacja jako jedyna wśród dostępnych na rynku preparatów jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu


Efekty:

 • poprawa mikrokrążenia
 • zwiększenie elastyczności skóry wokół oczu
 • wygładzenie małych zmarszczek wokół oczu
 • zmniejszenie objętości płynów gromadzonych wokół oczu

Wskazania:

 • ciemne kręgi wokół oczu
 • obrzęk powiek
 • korekcja cienkich zmarszczek

Główne składniki:

Ruszczyk
Działa korzystnie na system naczyń krwionośnych, na który ma mocno tonizujący wpływ. Dodatkowo posiada silne właściwości drenujące.

Jagoda
Antyoksydanty zawarte w owocach jagód sprawiają, że komórki skóry stają się bardziej elastyczne i trwałe. Hamują działanie wielu enzymów odpowiedzialnych za destrukcję kolagenu oraz tych zmniejszających elastyczność tkanek. Antyoksydanty mają także pozytywny wpływ na ścianki naczyń krwionośnych, redukując poziom odkładających się tam glikoprotein – sprzyjają w ten sposób normalizacji odporności i elastyczności naczyń.

Rozmaryn
Dzięki jego tonizującym właściwościom i stymulacji krążenia to wspaniały przeciwobrzękowy składnik, podnoszący skuteczność drenażu.

Heksapeptydy
Argilerine to proteina reprodukująca efekt podobny do botoksu. Rozciąga zmarszczki mimiczne dzięki zdolności hamowania nadmiernej kurczliwości fibroblastów i redukuje presję na kolagen, generując efekt rozkurczania. To substancja powstała z kombinacji 6 aminokwasów działających na skórę, redukująca napięcie mięśni skóry twarzy, odpowiedzialne z powstawanie zmarszczek mimicznych.

Kwas hialuronowy
Jest składnikiem decydującym o skuteczności tej wyjątkowej kombinacji.